Jak zwiększyć pojemność auta na wakacje i zabrać ze sobą rowery

Jak zwiększyć pojemność auta na wakacje i zabrać ze sobą rowery
Blog

Planujesz wakacyjny wyjazd lub krótki, weekendowy wypad za miasto? Z pewnością problematyczna może okazać się kwestia spakowania wszystkich niezbędnych rzeczy. Jeśli lubisz wypoczywać aktywnie, możesz pokusić się o zabranie w podróż roweru czy nart. Ale nawet bez tak nietypowych bagaży może zabraknąć miejsca na zapakowanie niezbędnych rzeczy w bagażniku samochodu. Na szczęście można skorzystać z bardzo sprytnych rozwiązań, a jednym z nich są boxy dachowe marki THULE.

Uczyń swój samochód bardziej pojemnym

Bez względy na markę samochodu i wielkość bagażnika, czasem po prostu brakuje Ci miejsca na niezbędne bagaże. Zrezygnowanie z części bagażu nie wchodzi w grę, należy zatem zapewnić sobie większą przestrzeń do spakowania walizek, rowerów czy nart. Zapytaliśmy eksperta z Wypozyczalniaboxow.pl, co zrobić w takiej awaryjnej sytuacji przed wyjazdem. Odpowiedź jest bardzo prosta: warto zakupić lub – w bardziej ekonomicznej opcji – wypożyczyć boxy dachowe bądź bagażniki rowerowe czy narciarskie.

Boxy dachowe Thule to doskonałej jakości mobilne bagażniki, w których zastosowano szereg praktycznych rozwiązań. Mowa chociażby o ergonomicznej budowie oraz starannie przemyślanej i bardzo trwałej konstrukcji. Najważniejsze jest bez wątpienia nieskomplikowane i bardzo komfortowe użytkowanie boxów dachowych. Zamek centralny zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, gdyż zamek można wyjąć jedynie po starannych zaryglowaniu wszystkich zamków. Kolejne udogodnienie to otwieranie dwustronne z uchwytami zewnętrznymi, które usprawniają załadunek i rozładunek, a także montaż. A skoro jesteśmy przy montażu – boxy dachowe THULE gwarantują bezpieczny i bezproblemowy montaż z wykorzystaniem zintegrowanego systemu montażu oraz wskaźnikiem siły mocowania. A wszystko to zrobisz nawet jedną ręką! Inne godne uwagi rozwiązanie to automatyczne podświetlenie czy pokrowiec zabezpieczający.

Miej rowery i narty zawsze pod ręką

Przewożenie roweru, deski snowboardowej czy nart to nie lada wyzwanie. Takiemu zadaniu nie podoła żaden bagażnik, zatem jedynym rozwiązaniem okazuje się być system bagażników dachowych i uchwytów dedykowanych przewożeniu sprzętów sportowych o znacznych gabarytach. Dzięki takim systemom nasz pewność, ze sprzęt sportowy zostanie przetransportowany bez szwanku w dowolne miejsce. A co konkretnie można przewieźć w ten sposób? THULE zapewnia bezpieczny transport kajaków, kanoe, desek surfingowych, nart i desek snowboardowych oraz rowerów.

Dostępne są rozwiązania przeznaczone zarówno do transportu na dachu, jak i z tyłu samochodu. Niewątpliwym ułatwieniem jest możliwość przewiezienia jednym samochodem kilku rowerów czy par nart – w końcu tego typu rozwiązaniom przyświeca idea jak najbardziej kompaktowego i ergonomicznego wykorzystania samochodu w celu przetransportowania całości bagażu. Bagażniki i uchwyty THULE do przewożenia sprzętu sportowego testowane są pod kątem bezpieczeństwa, a także odporności na skrajne warunki pogodowe.

Nie kupuj – wypożycz w Wypozyczaniaboxow.pl

THULE to światowy lider boxów dachowych, który stawia na jakość – a jakość musi sporo kosztować. Zrozumiałe jest zatem, że nie każdy może pozwolić sobie na zakup bagażnika dachowego czy uchwytów na sprzęt sportowy. Do takich osób skierowana jest oferta wypozyczalniaboxow.pl. Firma oferuje wynajem kompleksowych systemów transportu bagażu, a dostępny sprzęt jest wyłącznie najwyższej jakości, regularnie serwisowany i całkowicie bezpieczny:

  • boxy dachowe
  • bagażniki rowerowe
  • bagażniki narciarsko – snowboardowe
  • belki bazowe i bagażniki samochodowe

Co więcej – eksperci służą fachową pomocą w zakresie doradztwa i dopasowania sprzętu odpowiadającego potrzebom klienta, a jednocześnie kompatybilnego z każdym modelem samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem