Uciekając w cieszę – Siedlisko Blanki

Uciekając w cieszę – Siedlisko Blanki
Blog

Uciekając w cieszę – Siedlisko Blanki

Agroturystyczne gospodarstwo Siedlisko Blanki http://siedliskoblanki.com/ to ekskluzywne i butikowe miejsce w stylu prowansalskiej posiadłości położone na Mazurach. Usytuowane jest z dala od miejskiego chaosu – 13 km od Lidzbarka Warmińskiego, 58 km od Olsztyna, 275 km od Warszawy. To urzekające miejsce oferuje nam cztery niezwykle apartamenty, spośród których każdy ma swój unikatowy styl. Cechą łączącą każdy z nich jest jednak niepowtarzalna atmosfera, którą tworzą za pomocą imponującej kolekcji obrazów znanych polskich i zagranicznych malarzy, starych perskich dywanów, niezwykłych mebli i dodatków.

Jedną z podstawowych zalet jest funkcjonalność apartamentów – każde z pomieszczeń posiada aneks kuchenny oraz wyposażone jest w wysokiej jakości meble i sprzęty. Właściciele zadbali o komfort odwiedzających, gwarantując opiekunkę dla dziecka, usługi pokojówki oraz lokalne specjały serwowane przez prywatnego kucharza. Ośrodek oferuje nielimitowany dostęp do Internetu, korzystanie z całej infrastruktury – ogrody, stawu, plaży, altany, grilla, stołu do ping-ponga, rowerów, placu zabaw dla  dzieci i łódki.

Kasia, właścicielka gospodarstwa prowadzi dla gości sesje grupowe z praktyki yogi. Wśród korzyści, które znajdują się na długiej liście zalet uprawiania yogi, znajduje się korekcja wad postawy, regulacja gospodarki hormonalnej oraz ciśnienia krwi a yoga także wpływa na zmianę postrzegania siebie, dzięki czemu uczestnicy zyskują pokłady akceptacji względem swojej osoby.

Wieś Blanki to miejsce, w którym króluje czyste powietrze, spokój i cisza. Miejsce, stanowiące lekarstwo dla ciała, jak i duszy. Miejsce przytulne, wyciszające, kojąco działające na zszargane nerwy urodzajną przyrodą, ale i – w przypadku Ośrodka Blanki – zachwycające stylem i pięknem architektury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem