Letni wypad poza miasto – jak powiększyć samochód

Letni wypad poza miasto – jak powiększyć samochód
Blog

Letni wypad poza miasto – jak powiększyć samochód

Podróże, wyjazdy, wypady – ich planowanie powinno cieszyć, ekscytować, po  prostu sprawiać radość. Co jeśli jednak okaże się, że Twój samochód nie ma wystarczającej powierzchni przeznaczonej na bagaże? Albo jeśli stwierdzisz, że kajak lub rower to coś, bez czego nigdzie nie wyjedziesz? Kwestia spakowania wszystkich niezbędnych rzeczy i sportowych sprzętów często okazuje się problematyczna – na szczęście w takich sytuacjach przewidujemy rozwiązanie niezwykle ekonomiczne jak i bezpieczne oraz szybkie.
Boxy dachowe THULE to doskonałej jakości mobilne bagażniki. Wchodzą w skład oferty wypożyczani boxów dachowych, którą można odnaleźć na stronie internetowej http://wypozyczalniaboxow.pl. Boksy dachowe wykonane są z trwałych materiałów, występują w różnych wielkościach i dostosowane są do wszystkich samochodów – ich montaż jest bardzo prosty i nie wymaga wielkiego nakładu pracy. Ergonomiczna i aerodynamiczna budowa oraz sportowy styl z pewnością należą do wielkich zalet tego typu bagażników, a zamek centralny zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Do Twojej dyspozycji należy dziesięć różnych boxów, spośród których każdego z nich łączy łatwość obsługi, opływowy kształt i solidne wykonanie.
Jeśli zaś planujesz zabrać ze sobą rowery – zdecydowanie rekomendujemy bagażniki i uchwyty rowerowe firmy THULE, które pozwolą przetransportować jeden lub kilka rowerów w miejsce docelowe bez względu na to, czy będziesz poruszać się po drogach utwardzonych czy leśnych.
Dzięki wypożyczeniu boksów i bagażników rowerowych transport desek surfingowych, kajaków, kanadyjek i wielu innych sportowych sprzętów jest zupełnie prosty. To idealne rozwiązanie dla osób, które wyjeżdżają by odpoczywać aktywnie, ale i dla tych, którzy po prostu potrzebują większej powierzchni na niezbędne rzeczy. Nie kupuj – wypożycz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem