Wypozyczalniaboxow.pl to Firma zajmująca się wynajmem boxów dachowych, bagażników bazowych, uchwytów rowerowych i narciarskich na terenie Warszawy. Powstała w związku ze świadomością tego, jakie potrzeby mają osoby prowadzące aktywny tryb życia.

Posiadamy sprzęt, który jest najwyższej jakości znanej i cenionej marki THULE. Jego największą zaletą się bezawaryjność oraz bardzo dobry system zabezpieczeń. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia w czasie podróży. Jest ono krótkoterminowe. Wypożyczalnia boksów dachowych posiada ofertę, w której znajdują się między innymi:

BOX DACHOWY EXCELLENCE XT

Jest to najbardziej ekskluzywna wersja boksu, dostępna w dwóch kolorach posiada wyjątkowo aerodynamiczny kształt z dyfuzorami optymalizującymi opływ powietrza wokół. Dwustronne otwierany ,a jego zewnętrzne uchwyty znajdujące się na pokrywie ułatwiają montaż, załadunek oraz rozładunek. Zamek centralny dodatkowo podnosi bezpieczeństwo produktu do maksimum.

BOX DACHOWY DYNAMIC 800

Sportowa wersja produktu, doskonale dopasowana do powierzchni auta. Posiada matę antypoślizgową oraz zamek centralny co dodatkowo zabezpiecza komfort jazdy samochodem.

BOX DACHOWY ATLANTIS 900

Największa oraz najbardziej pojemna wersja boksa, jego wymiary to 235 x 90 x 46 natomiast pojemność to aż 630 l. Pomieści na prawdę spory sprzęt.

Boksy są dostępne w kolorze czarnym lub szarym, co ważne, nie pobieramy kaucji, ponieważ mamy pełne zaufanie do naszych Klientów. Montaż odbywa się bez opłaty w przystosowanym do tego miejscu. Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia nawigacji GPS z Automapą Europy oraz możliwość wypożyczenia CB radia z anteną o wysokim zasięgu. Jeśli wybierają się Państwo w dłuższą podróż to będzie dobre rozwiązanie, ponieważ gwarantujemy, że nasz sprzęt bez problemu doprowadzi Państwa do celu.
Siedziba Firmy znajduje się w Warszawie w dzielnicy Włochy przy ulicy Paganiniego 12.

Kontakt e-mail

Wystaw recenzję

Lokalizacja
Wyposażenie
Obsługa
Jedzenie
Cena
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem