Siedlisko Blanki to urządzone w stylu prowansalskiej posiadłości, agroturystyczne gospodarstwo na Mazurach. Usytuowane z dala od miejskiego zgiełku, 13 km od Lidzbarka Warmińskiego i 58 km od Olsztyna, sprzyja wypoczynkowi zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Do dyspozycji gości znajdują się cztery przytulne apartamenty łączące w sobie funkcjonalność i estetykę.

Atrakcyjna lokalizacja

Jednym z największych atutów Siedliska Blanki jest lokalizacja – Mazury słyną z jedynej w swoim rodzaj przyrody i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Posiadłość usytuowana jest nad malowniczym jeziorem Blanki, w otoczeniu bujnej zieleni. Życie toczy się tutaj w spokojnym rytmie, a dobiegające zewsząd odgłosy natury – śpiew ptaków i rechot żab – działają kojąco na zmysły i pozwalają w pełni się zrelaksować i odciąć od codziennych problemów.

Willa we francuskim stylu

Siedlisko Blanki urządzone zostało na styl południowofrancuskiej willi, w której elegancja łączy się z prostotą i naturalnością. Starannie dobrane meble i elementy dekoracyjne tworzą niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja wypoczynkowi.

Kameralne apartamenty dla gości

Położone na Mazurach Siedlisko Blanki udostępnia gościom cztery kameralne, przestronne apartamenty, z których każdy urządzono w niepowtarzalnym stylu. Apartamenty, których nazwy inspirowane były francuską sztuką, mają różną powierzchnię oraz charakter. To, co łączy je wszystkie, to funkcjonalność: każdy wyposażony został w aneks kuchenny oraz wysokiej jakości meble i sprzęty. Do dyspozycji gości znajduje się także prywatny kucharz, a w razie potrzeby również opiekunka dla dziecka.

Yoga

Siedlisko Blanki wyróżnia nie tylko atrakcyjne położenie i wykończenie wnętrz, ale także bogata oferta udogodnień dla gości. Przyjeżdżając do naszego ośrodka, mogą Państwo skorzystać z sesji jogi prowadzonych przez doświadczoną joginkę, która od lat praktykuje hatha jogę – dyscyplinę charakteryzującą się holistycznym podejściem do ciała i duszy. Zajęcia jogi (indywidualne, rodzinne lub grupowe) pomogą Państwu zredukować stres, odzyskać sprawność i poczuć się lepiej z samym sobą.

 

Kontakt e-mail

Wystaw recenzję

Lokalizacja
Wyposażenie
Obsługa
Jedzenie
Cena
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem