nadpilice.pl Spływy kajakowe

NadPilice.pl – firma od 2010 roku zajmuje się spływami kajakowymi. Bezpieczeństwo, relaks i obcowanie z naturą – tego mogą być Państwo pewni decydując się na spływ z nami.
W naszej ofercie znajdą Państwo spływy dla każdego – zarówno jednodniowe, jak i dwudniowe (z zapewnionym noclegiem) w kajakach jedno i dwuosobowych. Korzystamy z najwyższej klasy sprzętu, oraz dbamy o zachowanie czystości i higieny – po spływie myjemy cały sprzęt. Zapewniamy również transport uczestników i sprzętu w cenie spływu.
Dodatkowym atutem jest wygodny dojazd – nasza wypożyczania kajaków i rowerów znajduje się na samym brzegu Pilicy, tuż przy rynku w Warce. Przystań stanowi miejsce spotkań, mogą Państwo również skorzystać z oferty gastronomicznej w bistro. Do Państwa dyspozycji pozostawiony jest również wygodny, bezpłatny monitorowany parking. To tu zaczynamy i kończymy spływ.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie NadPilice.pl, a także do kontaktu telefonicznego – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Prezentacja Video

Spływy kajakowe – trasy

BUDY MICHAŁOWSKIE – WARKA

STOPIEŃ TRUDNOŚCI: ŁATWA

CZAS PŁYNIĘCIA: 3-6 GODZIN

DŁUGOŚĆ TRASY: 16 KM

GODZINY WYJAZDÓW W GÓRĘ RZEKI: PN-PT – 11:00; WEEKENDY I ŚWIĘTA 9:00, 10:00, 11:00, 12:00

CENA WYPOŻYCZENIA:40 ZŁ/OS (80ZŁ/KAJAK DWUOSOBOWY)

Szlak biegnie przez w centrum mazowsza niedaleko warki. Chętnie uczęszczany jest przez mieszkańców okolicznych aglomeracji. Spływać tym szlakiem może każdy, od przedszkolaka do seniora w dowolnych konfiguracjach. Gwarantujemy, że wszyscy razem będziecie się świetnie bawić i relaksować. Trasa spływu zaczyna się przy moście w budach michałowskich, przebiega wśród łąk, pól i lasów przez wioski: palczew, bończa, biała góra, lechanice, niemojewice, i kończy w warce tuż za mostem kolejowym. W zacisznej przystani nadpilice.pl, przy bistro. W cenie zapewniamy: komfortowe warunki, świetną, bezpieczną zabawę, rest&relaks na łonie przyrody, nowoczesne kajaki (wiosła i kamizelki asekuracyjne), wygodny transport do miejsc wodowania, parking.

WARKA – MNISZEW

STOPIEŃ TRUDNOŚCI: ŁATWA

CZAS SPŁYWU: 3-6 H.

DŁUGOŚĆ TRASY: 16 KM

CENA:40 ZŁ/OS. – CENIE: TRANSPORT SPRZĘTU I UCZESTNIKÓW, AKCESORIA ASEKURACYJNE. CENA NIE OBEJMUJE, UBEZPIECZENIA, INDYWIDUALNYCH GODZIN STARTU.

Trasa długością odpowiada odcinkowi z bud michałowskich do warki. Jednak to zdecydowanie rzadziej uczęszczany, a równie piękny odcinek pilicy. Na trasie brak jakiejkolwiek infrastruktury turystycznej. Należy zabrać ze sobą prowiant. To ostatni fragment pilicy – w mniszewie wpada ona do wisły. Spływ kończy się ok 30 m za mostem samochodowym w mniszewie, po lewej stronie rzeki. Stąd odbierzemy uczestników oraz sprzęt.

UWAGA! 1 km za mostem samochodowym w Mniszewie pilica łączy się z wisłą.

BUDY MICHAŁOWSKIE – MINISZEW

STOPIEŃ TRUDNOŚCI: ŁATWA

CZAS SPŁYWU: 2 X 4-6H

DŁUGOŚĆ TRASY: 2 X 16 KM

Nocleg w hotelu, na kempingu, lub na dziko.

Trasa spływu przebiega w pierwszym dniu najpopularniejszym odcinkiem pilicy w dolnym jej biegu. Podczas przystanku na nocleg w warce warto skorzystać z lokalnych atrakcji, strzelnica, paintball, zwiedzanie miasta wieczorową porą, spa, w warce jest wiele atrakcji które warto zobaczyć (browar, muzeum i kompleks parkowy na winiarach, zabytkowe kościoły, rynek miejski, we środę i sobotę rano odbywa się jeden z największych targów, warto też wybrać się na wycieczkę rowerową do puszczy stromeckiej lub skansenu militarnego w mniszewie, niewątpliwą atrakcją jest również pomnik w studziankach pancernych).

BIAŁOBRZEGI – WARKA

STOPIEŃ TRUDNOŚCI: ŁATWA

CZAS SPŁYWU: 6-9 H.

DŁUGOŚĆ TRASY: 29 KM

CENA:50 ZŁ/OS. – CENIE: TRANSPORT SPRZĘTU I UCZESTNIKÓW, AKCESORIA ASEKURACYJNE.

Trasa na cały dzień, startujemy rano o 9:00, daje to możliwość nieśpiesznego pokonania odcinka z możliwością postojów. Na trasie brak jakiejkolwiek infrastruktury przez ok 20 km, warto zabrać ze sobą suchy prowiant, woda i okrycie na głowę to absolutna konieczność!

TOMASZÓW – WARKA

STOPIEŃ TRUDNOŚCI: ŁATWA

CZAS SPŁYWU: 3-6H/ DZIEŃ

DŁUGOŚĆ TRASY: 10-20KM/DZIEŃ

Ta trasa jest idealna na krótki urlop (5-7 dni). Dzienne odcinki planujemy tak aby zapewnić państwu oczekiwany standard podróży. Do pokonania każdego dnia jest od 10 do 30 km. Trasę można zaplanować tak żeby w ciekawych miejscach np. spała, nowe miasto, białobrzegi, warka zrobić całodniową przerwę w płynięciu na zwiedzanie okolicy (a jest co zwiedzać. w całej dolinie pilicy natykamy się na liczne ślady historii mazowsza. Noclegi na trasie i wyżywienie w zależności od państwa potrzeb realizujemy na biwaku, na kempingach lub hotelach.

Kontakt e-mail

Wystaw recenzję

Lokalizacja
Wyposażenie
Obsługa
Jedzenie
Cena
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem